Naše produkty

Naše produkty

Tak tohle jsme pro vás vytvořili.
Jsme Dlabka a destilujeme to nejlepší.
Na zdraví!

Naše produkty si můžete koupit na našem eshopu zde.
Nebo po domluvě přímo u nás. Přijeďte se podívat.

Dlabka London Dry Gin

Dlabka London Dry Gin 45%

Tradiční London Dry, profesionální mnohovrstevnatý společník, připravený bavit čistý i v drinku. Od Anglie do Maroka, ze Španělska do Číny. Doplněno o botanicals, co rostou v rybníce za domem. To nejlepší, co můžeme nabídnout.

Dlabka Barreled Gin

Dlabka Barreled Gin 45%

Vychutnejte si vyladěnou chuť bylin a koření v harmonickém spojení s jemnou svěží ovocitostí, kterou našemu ginu propůjčil sud po portském víně. Sudově zralý DLABKA Gin – specialita pro opravdové gurmány.

Dlabka Cocoa Gin

Dlabka Cocoa Gin 45%

Kakao neboli mayský „pokrm bohů“! V ginu jsou použité extra kvalitní pražené kakaové boby od královéhradecké čokoládovny Jordis. Netradiční součást tohoto ginu přináší nečekaný a vzrušující požitek z kořeněné hřejivé chuti, která se zakulacuje do jemných sametových tónů. Nechte se povznést touto posvátnou ingrediencí.

Dlabka Rose Gin

Dlabka Rose Gin 42%

Gin s poctivým jalovcovým základem povznesený hravými tóny višní, na závěr kytice růží jejíž křehkost a krásu jsme pro vás koncentrovali do této lahve. Léčivé schopnosti růží oceňoval již Hippokrates. Vychutnejte si zážitek nejen čichem a chutí, ale i pohledem do vaší sklenky.

Dlabka Summer Gin

Dlabka Summer Gin 45%

Na sklonku jara, když končí sezona těch nejlepších bio citrusů, nastává čas snoubení s rozkvetlým bylinkovým meziřadím našich sadů. Vůně květů, hořkost grepové kůry, svěží limetka, to je atmosféra dlouhých letních večerů.

Dlabka Cherry Gin

Dlabka Cherry Gin 42%

Višňový sad na protějším kopci, to by byl hřích, nevyrobit pro vás svěží cherry gin. Zavři oči, a představ si explozi ovocné chuti, a přitom pořád víš, že piješ gin s vůní výběrového jalovce. A nebo si to nepředstavuj a radši ochutnej – v kombinaci se suchým tonikem vznikne voňavý a zábavný letní drink.

Dlabka Sloe Gin

Dlabka Sloe Gin 35%

Trnková klasika? V našem podání už to není jen klasika. Suchý a zároveň svěží, postavený na našem ginu, v kombinaci se suchým tonikem získáte zábavný a osvěžující drink, se kterým rozhodně nezkazíte žádnou letní párty. Život může být trpký, ale když si dáš náš trpký sloe gin, budeš ho mít veselý.

Dlabka Winter Gin

Dlabka Winter Gin 45%

Prostě top pití na zimu. Nasajete atmosféru zimního času a Vánoc jedním douškem. Skořice, hřebíček, badyán nesmí chybět a my přidali ještě něco navíc. Tohle tě zahřeje na duši i na těle. Za oknem sníh, uvnitř teplo.

Dlabka meruňkovice

Meruňkovice ze sudu 42%

Meruňky z jižní Moravy jsou prostě nej. Vybrali jsme pro vás ty nejsladší velkopavlovické, dovezli je k nám na sever a vypálili. Chuť jsme nechali zakulatit v dubovém sudu. Výsledná pálenka je na chuť jemná, sud přidal medovou barvu a jen lehce doplňuje meruňkové aroma.

Dlabka Višňovice

Višnovice 45%

Z okna kuchyně koukáme na protější kopec, jak kvetou a pak zrají višně. Tyhle višně pak kvasíme velmi pomalu a pravidelně mícháme. Chceme uchovat všechno aroma, aby se ho co nejvíc dostalo do vaší láhve. Přivoňte a ochutnejte.

Dlabka višnovice ze sudu

Višňovice ze sudu 45%

Z okna kuchyně koukáme na protější kopec, jak kvetou a pak zrají višně. Tyhle višně pak kvasíme velmi pomalu, chceme uchovat všechno aroma a tak jsme pálenku nechali zrát v třešňovém sudu. Krásně ji doplnil. Přivoňte a ochutnejte.

Dlabka Grapka

Grapka z odrůdy Pálava 45%

Náš kamarád dělá skvělé víno. Po vylisování šťávy z hroznů zůstaly loni matoliny, které byly díky teplému létu extra sladké. My je nechali pomalu vykvasit a připravili z nich jemnou pálenku. Ochutnejte a přenesete se do vinice, ucítíte slunce, zemitost a ovocnou chuť Pálavy. Česká „grappa“ je zatím opomíjená a přitom je to neobjevený poklad.

Dlabka jablkovice ze sudu

Jablkovice z dubového sudu 48%

Prostě srdcovka. Z našeho jabloňového sadu vybíráme ty nejlepší odrůdy. Sklízíme je v nejvyšší zralosti tak, aby měly hodně aromat, cukru a chuti. Kvas vedeme s nejvyšší pečlivostí. Skvělý destilát pro vás necháváme zrát v dubovém sudu. Jemný a voňavý.

Limitovaná edice o 357 kusech.

Dlabka hruškovice ze sudu

Hruškovice ze sudu 45%

Zlatá hruškovice. Hrušky jsou naše láska. Chuť léta. Hrušky z našeho sadu sklízíme v nejvyšší zralosti tak, aby měly hodně aromat, cukru a chuti. Kvas vedeme s nejvyšší pečlivostí. Skvělý destilát pro vás necháváme zrát v dubovém sudu. Stará odrůda hrušek Charneuská z vlastních sadů je základem pro tento ovocný destilát.

Dlabka slivovice

Slivovice 45%

Klasika v našem podání. Pro švestky jsme zajeli kousek od nás do Konecchlumí, prošli sad, vše ochutnali a vybrali ty správné odrůdy. Tato slivovice vás zahřeje a zároveň pohladí. Na jazyku zůstanou sladké tóny švestkového koláče.

Dlabka slivovice ze sudu

Slivovice ze sudu 45%

Pro švestky jsme zajeli kousek od nás do Konecchlumí, prošli sad a vybrali ty správné odrůdy. Nakonec jsme pálenku nechali uležet v dřevěném sudu, aby se její chuť krásně zakulatila. Slivovice je klasika, která zahřeje a zároveň pohladí. Na jazyku vám zůstanou sladké tóny švestkového koláče.

Dlabka červená rybízovice

ČerVENá Rybízovice 45%

Červený rybíz, to jsou rudé bobule, které mají říz a vystřelí vás na měsíc. Pečlivě přebraný rybíz jsme vykvasili, získali z něho jeho svěží esenci a nechali zrát v sudu po červeném Pineau. Ochutnejte, stojí to za to.

Dlabka černá rybízovice

Černá Rybízovice 45%

Právě máte v ruce naši specialitu. Černý rybíz, to jsou tajemné tmavé bobule, které mají velkou sílu a vystřelí vás do vesmíru. Pečlivě přebraný rybíz jsme vykvasili a získali z něho jeho tajemstvím zahalenou esenci. Ochutnejte.

Vzniklo pouhých 231 kusů.

Dlabka kmínka

Kmínka 35%

Ani likér, ani pálenka, prostě kmínka. Tahle česká klasika nesmí chybět v žádné hospůdce. Vznikla macerací bylin a jejich následnou pomalou destilací. Dominantní ingrediencí je samozřejmě český kmín, protože ten český je nejkvalitnější na světě.

Dlabka zázvorka

Zázvorka 35%

Právě držíte v ruce náš elixír zdraví. Zázvor, med a citron spolu s trochou alkoholu, to je lety osvědčený recept, jak přečkat každou nepohodu. Navíc tahle medicína opravdu skvěle chutná, má říz a přitom sladce hladí. V drinku dle naší receptury vás však zázvorka překvapí i nečekaným letním osvěžením. V zimě zahřeje, v létě ochladí!

Dlabka Višňovka

Višňovka Liqueur 35%

Babička vždycky dělala griotku. Takovou speciální. Široko daleko neměl nikdo tak dobrou. A my v tom pokračujeme. Plná vůně i chuti višní, bylin a koření, sladká a voňavá, aby potěšila dámy, dostatečně silná, aby bavila i chlapy. Prostě něco na zahřátí v chladných a sychravých dnech.

Dlabka Ořechovka

Ořechovka Liqueur 35%

Naše ořechy ještě zelený, bylinky a koření, jeden tajný recept a pár měsíců macerace. Vznikla z toho medicína famózní, co podpoří tvůj žaludek a trávení. Tahle lahev by měla být v každé rodině, skvěle se hodí po nedělním obědě.

Dlabka portál

Dlabka Portál 48%

Základem této speciality je destilát z jemně nakouřené ječné sladiny. Neobvyklou barvu a výjimečnou chuť dodává mladému nápoji zrání v sudech po portském víně. Vychutnejte si sklenku pod rouškou tajemného měsíčního svitu!

Tohle je Portál. Pohled do budoucnosti. Pohled na chystanou whisky produkci. Ne, tohle whisky není a ještě dlouho nebude, ale jednou, za pár let bude Dlabka produkovat whisky, jejíž první krůček teď vlastně můžete ochutnat.

Limitovaná edice o 156 kusech.